සත්‍යයේ හඬ “රැස” ජනවාරි 8 සිට ඔබ අතට

සත්‍යයේ හඬ “රැස” ජනවාරි 8 සිට ඔබ අතට
අවිද්‍යාව, අශිෂ්ඨත්වය, මිත්‍යාව, ජාතිවාදය, ආගම්වාදය යනු පටු දෘෂ්ඨීන්ට එරෙහිව සැබෑ නවීන පුවත්පතක් ලෙස ලේක් හවුස් ආයතනයෙන් එළඹෙන බ්‍රහස්පතින්දා (11) දින සිට නිකුත් කිරීමට නියමිත නව දිනපතා ජාතික පුවත්පත ලෙස “රැස” හැඳින්විය හැක.
එහි
ප්‍රධාන කතුවරයා – චාමර ලක්ෂාන් කුමාර මහතා
නියෝජ්‍ය කතුවරයා –  කසුන් පුස්සෙවෙල මහතා
විශේෂාංග කතෘවරයා – රංජිත් කුමාර සමරකෝන් මහතා
ප්‍රවෘත්ති කතෘවරයා – ශාලික විමලසේන මහතා
වශයෙන් සිටින අතර
තිඹිරියාගම බණ්ඩාර, ජයසිරි ජයසේකර, රවීන්ද්‍ර විජේවර්ධන, නිලන්ත ගමගේ, මංජුල සමරසේකර, කසුන් ඉරුගල්බණ්ඩාර, පබදු සපුතන්ත්‍රි,  ශිවන්ති ප්‍රනාන්දු ඇතුළු තරුණ මාධ්‍යවේදීන් කණ්ඩායමක් රැස ඔබ වෙත ගෙන ඒමට දායකත්වය දක්වයි.
 
මෙම පුවත්පත් නව සන්නිවේදන තාක්ෂණයන් සමග අත්වැල් බැඳ ගන්නේ මධුක ප්‍රනාන්දු සහ විමුක්ති දුෂාන්තගේ සහයෙනි. මො.ල. සෙනෙවිරත්න ප්‍රමුඛ දක්ෂ තරුණ පිටු සැකසුම් ශිල්පීන් පිරිසක් ‘රැස’ නිර්මාණයෙහි ලා දායක වෙති.

Post Comment